CZBG Forum

Kadeti protiv Celja, U8 i 10 na turniru “Zmajček”

Mlađe selekcija našeg kluba zabeležiće svoje nastupe u okviru IHL takmičenja, kao i turnira “Zmajček” u Ljubljani.

Naime, kadetska selekcija koju predvodi Marko Juloski, dočekuje ekipu Celja sa kojom će svoje snage odmeriti u petak, 14. decembra, a utakmica počinje u 11 časova i 45 minuta. Našim oklopnicima baš i ne ide najbolje ove sezone, ali su u ovom meču ipak favoriti. Naime, ekipa Celja je do sada zabeležila 13 poraza iz isto toliko mečeva, pa je z aočekivati da ne bi trebala da predstavlja previliku prepreku za crveno-bele. Zvezdi je ova pobeda preko potrebna, pre svega zbog samopouzdalja, a sa ciljem da se uđe u seriju pobeda koje bi obezbedile što bolji plasman na kraju regularnog dela takmičenja. Poželimo našim kadetima puno sreće i dođimo zajedno u ledenu halu Pionir da ih podržimo.

Najmlađe selekcije našeg kluba (U8 i 10) koje vode treneri Vukašin Stević i Nikola Bera, nastupiće ovoga vikenda (subota i nedelja) na turniru “Zmajček” koji se održava u Ljubljani. Biće ovo lepa prilika za naše mlađahne oklopnike da se druže, igraju i uživaju u igri.

Foto: turnir “Zmajček”
Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter

Ostavi komentar

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *