CZBG Forum

Uživo: XVIII. Međunarodni turnir “Miodrag Šišić – Šile”

16.03.2019   Teren A Teren B Teren C
8:00 –  8:15 U8B Vojvodina 0 – 1 Red Tim HK Partizan 3 – 0 Mladost Slavija Sofija 0 – 1 Srb. Grls
8:18 –  8:33 U8A HK Spartak 4 – 0 Marbo Irbis 0 – 3 NS Stars Medveščak 2 – 1 Vojvodina
8:36 –  8:51 U8B Red Tim 1 – 1 Slavija Sofija Vukovi 0 – 5 Partizan Mladost 2 – 2 Vojvodina
8:54 –  9:09 U8A Crvena zvezda 0 – 0 Spartak Marbo 0 – 1 Irbis NS Stars 1 – 3 Medveščak
9:09 –  9:30 Rolba      

9:30 –  9:45

U8B Srb. Grls 5 – 0 Red Tim Slavija Sofija 0 – 4 Partizan Vojvodina 0 – 2 Vukovi
9:48 – 10:03 U8A Irbis 0 – 5 Crvena zvezda Medveščak 0 – 1 Spartak Sub. Slavija Sofija 0 – 1 NS Stars
10:06 – 10:21 U8B Mladost 0 – 5 Srb. Grls Vukovi 4 – 0 Slavija Sofija Partizan 4 – 0 Vojvodina
10:24 – 10:39 U8A Crvena zvezda 2 – 0 Medveščak Marbo 0 – 4 Red Tim Spartak 5 – 0 Irbis
10:39 – 11:00 Rolba      
11:00 – 11:15 U8B Red tim 4 – 1 Mladost NS Stars 5 – 0 Marbo Srb. Grls 1 – 0 Vukovi
11:18 – 11:33 U8A Mladost 1 – 5 Crvena zvezda    
11:36 – 12:09  

    Takmičenje U8

  1.Ivona Lazić

SRB GIRLS

 Brzo klizanje

         
12:10 – 13:00     O T V A R A NJ E  
13:00 – 13:15 U10A Medveščak 1 – 1 Slavija Sofija NS Stars 1 – 0 Marbo Mladost (2) 2 – 2 Vojvodina
13:18 – 13:33 U10B Spartak Sub. 5 – 2 Srb. Grls Partizan 4 – 1 Mladost (1) Vukovi 1 – 0 Sisak
13:36 – 13:51 U10A Vojvodina 1 – 4 Medveščak Marbo 1 – 1 Mladost (2) NSA 3 – 0 Slavija Sofija
13:54 – 14:09 U10B Mladost (1) 1 – 3 Spartak Sub. Sisak 0 – 3 Partizan Spartak Sofija  2 – 10 Srb. Grls
14:09 – 14:30 Rolba      
14:30 – 14:45 U10A Crvena zvezda 4 – 0 Vojvodina Medveščak 0 – 0 Marbo Mladost (2) 2 – 2 NS Stars
14:48 – 15:03 U10B Red Tim 0 – 12 Mladost (1) Spartak Sub. 1 – 0 Sisak Partizan 2 – 1 Vukovi
15:06 – 15:21 U10A Slavija Sofija 0 – 1 Crvena zvezda NSA 2 – 1 Medveščak Vojvodina 1 – 4 NS Stars
15:24 – 15:57   Takmičenje U10

1.Horvat Adam

Mladost (HR)

klizanje sa pakom
         
15:57 – 16:18 Rolba Rolba Rolba Rolba
16:18 – 16:33 U10B Srb. Grls 5 – 2 Red Tim Spartak Sofija 0 – 6 Spartak Sub. Mladost (1) 1 – 3 Vukovi
16:36 – 16:51 U10A Crvena zvezda 0 – 0 Medveščak Slavija Sofija 1 – 1 Mladost (2) NSA 3 – 0 NS Stars
16:54 – 17:09 U10B Red Tim 0 – 3 Spartak Sub. Srb. Grls 0 – 6 Partizan Spartak Sofija 0 – 12 Vukovi
17:12 – 17:27 U10A Mladost (2) 0 – 1 Crvena zvezda NS Stars 1 – 0 Slavija Sofija Marbo 0 – 1 NSA
17:27 – 17:45 Rolba      
17:48 – 18:03 U10B Partizan 8 – 0 Red Tim Vukovi 8 – 0 Serb. Grls Sisak 12 – 0 Spartak Sof
18:06 – 18:21 U10A Crvena zvezda 0 – 0 NSA //////////////////// Marbo 1 – 0 Vojvodina
18:24 – 18:39 U10B Red Tim 5 – 0 Spartak Sofija /////////////////// Sisak 1 – 2 Mladost
17.03.2019   Teren A Teren B Teren C
8:00 –  8:15 U8B Vukovi 2 – 0 Red Tim Partizan 1 – 0 Srb. Grls Slavija Sofija 0 – 0 Vojvodina
8:18 –  8:33 U8A Red Tim 0 – 3 Partizan Srb. Grls 2-2 Vojvodina Vukovi 2 – 0 Mladost
8:36 –  8:51 U8B/A Slavija Sofija 1 – 1 Mladost Irbis 0 – 6  Medveščak Spartak Sub. 1 – 0 Vukovi
8:54 –  9:09 U8A Crvena zvezda 1 – 0 NS Stars Medveščak 5 – 0 Marbo Srb. Grls 2 – 0 Irbis
  U8A Crvena zvezda 9 – 0 Marbo ////////////////// NS Stars 1 – 3 Spartak Sub.
9:09 –  9:30 Rolba      
9:30 –  9:45 U8 A1 CRVENA ZVEZDA 5-0 B2 SRB GIRLS A3 MEDVEŠČAK 4 -0 B4 RED TEAM A4 NS STARS 0 – 1 B3 HK VUKOVI
9:48 – 10:03 U8 B1 HK PARTIZAN 2-1 A2 SPARTAK  A5 IRBIS 0-5 B6 SLAVIJA SOF A6 MARBO 1-6 B5 VOJVODINA
10:26 – 10:41 U8     IRBIS 2-4 7B HK MLADOST

 7/8 MESTO

RED TEAM 0-1 NS STARS

 5/6 MESTO

MEDVEŠĆAK 1-0 VUKOVI

10:44 – 10:59 U8

3/4 MESTO

SRB GIRLS 1 – 0

PARTIZAN

11/12 MESTO

IRBIS 2 – 1

MARBO

9/10 MESTO

SLAVIJA SIF 2 – 1 

VOJVODINA

10:39 – 11:00 Rolba      
11:20 – 11:35

U10B

U8

1/2 MESTO

CRVENA ZVEZDA 1-0 SPARTAK

Partizan 12 – 0 Spartak Sofija Srb. Grls 2 – 1 Sisak
11.38 -11.53 U10A Crvena zvezda 0-0 NS Stars Mladost (2) 0-0 Medveščak NSA 3-0 Vojvodina
11.56-12.11 U10B Red Tim 0-4  Vukovi Partizan 2-0  Spartak Sub. Spartak Sofija 1-14 Mladost (1)
12.14-12.29 U10A Marbo 0-1 Crvena zvezda NS Stars 2-1  Medveščak Vojvodina 2-1  Slavija Sofija
12.29-12.50 Rolba      
12.50-13.05 U10B Sisak 5-1 Red Tim Vukovi 2-1 Spartak Sub. Mladost (1) 2-1 Srb. Grls
13.08-13.23 U10A Mladost (2) 0-2  NSA Slavija Sofija 0-4 Marbo B8 SPART SOF  0-1 A7 VOJVODINA
13.26-13.41 U10 B7RED TEAM 0-5 A8SLAVIJA SOF A5MEDVEŠČAK 1-0 B6SISAK A3NS STARS 1-3 B4MLADOST 1

13.44-

13.59

U10

A1NSA 0-1 

B2VUKOVI

A6MLADOST (2)  3-2 

B5SRB GIRLS

A4MARBO 0-2 

B3SPARTAK SUB

13.59-

14.20

Rolba      

14.20-

14.35

U10

B1PARTIZAN 2-1

A2CRVENA ZVEZDA

15/16 MESTO

G: RED TEAM 5-0

G: SPARTAK SOF

13/14 MESTO

P: SLAVIJA SOF 3-4

P:  VOJVODINA

14.38-

14.53

U10

11/12 MESTO

G: SISAK 6-0

G: SRB GIRLS

9/10 MESTO

P: MEDVEŠČAK 1-0

P: MLADOST (2)

7/8 MESTO

G: NS STARS 1-0

G: MARBO

14.56-

15.11

U10

1/2 MESTO

P: PARTIZAN 1-0

P: VUKOVI

5/6 MESTO

P: MLADOST 1 0-1 

P: SPARTAK SUB

3/4 MESTO

G: CRVENA ZVEZDA 0-1 

G: NSA

         
         

16:00 –

17:00

    Z A T V A R A NJ E  

Turnir se igra bez proglašenja pobednika po pravilu IIHF-a

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter

3 Komentara

    1. Poštovani Gorane, sada smo saznali da je kod sudija upisano da je Marbo pobedio 4:0 i to je bila prijateljska utakmica. Ako se u spisku sudija stvari promene, biće promenjeno i na našem portalu.

Ostavi komentar

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *