CZBG Forum

Anić: Titulu smo proslavili kako dolikuje – uz pivo i pesme

Stameni bek Crvene zvezde, Ivan Anić, govorio je za naš portal nakon osvojene tirule regionalnog prvaka.

“Bilo je ovo pravo plej of finale. Bilo je svega što treba da bude u borbu za titulu. Siguran sam da su ljubitelji hokeja uživali u ovom dvomeču. Vrlo brzo smo poveli 1:0, zadali smo naš tempo, a u drugoj trećini smo opet brzim golovima slomili protivnika i stavili tačku na utakmicu. Takođe, Arsenije Ranković je opet bio fenomenalan na golu. Siguran sam da je i svako od nas uživao u ovoj utakmici. S obzirom da je ovo prva titula u regionalnom takmičenju, u istoriji našeg kluba, a i većini igrača iz naše ekipe, osećaj je fantastičan. A titulu smo, kako to i dolikuje, proslavili uz pivo i pesme!”

Foto: CZBG/SKHL Crvena zvezda

Inače, i Ivan Anić se, kao i trener Jovica Rus i ostali iz kluba, zahvalio našem portalu što smo ih verno pratili sve ove godine, a posebno za ovu sezonu. I mi se ovom prilikom zahvaljujemo i Ivanu i njegovim saigračima i svim u klubu za radost koju su nam priredili ove sezone!

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter

Ostavi komentar

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *